UMKS beneficjentem programu "KLUB 2021"

baner mkdnis na strone To piąty z rzędu rok, kiedy UMKS Kwidzyn został beneficjentem "Programu KLUB" Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu. Dzięki ministerialnej dotacji zawodnicy i trenerzy mogą znacznym stopniu podnieść zakres wyszkolenia kwidzyńskich zawodników.

W ramach realizacji programu UMKS Kwidzyn otrzymało 15.000 zł na działalność szkoleniową trenerów i sprzęt klubowy. Dzięki realizacji zadań wynikających z podpisanej umowy młodzi zawodnicy mieli możliwość pełnej realizacji planów treningowych, ponieważ MKDNiS sfinansowało znaczną częś pracy naszych trenerów. W ramach Programu KLUb, UMKS kwidzyn zakupił również 25 sztuk chipów typu SIAC, dzieki czemu nasza młodzież mogła m.in. skorzystać z nich podczas zwycięzkiego dla nas Pucharu Najmłodszych 2021.

Mamy więc nadzieję, że również w 2022 roku klub nasz będzie mógł uczestniczyć w tych programach, korzystać ze środków przeznaczonych na Program KLUB 2022 przez Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.