21.11.2021 r. - Pierwszy trening po roztrenowaniu i jubileusz 10-lecia klubu

14.listopada mija dokładnie 10 lat od dnia wpisania UMKS Kwidzyn do rejestru Uczniowskich Klubów Sportowych Starosty Kwidzyńskiego. Mamy więc co świętować!

21 listopada wspólnym treningiem dla wszystkich grup wiekowych rozpoczynamy natomiast przygotowania do sezonu 2022. Dlatego Zarząd Klubu postanowił połączyć te dwa terminy.

Zapraszamy więc wszystkich aktualnych i dawnych klubowiczów, wszystkich przyszłych klubowiczów z tegorocznego naboru oraz rodziców wszystkich zawodników na wspólny trening oraz spotkanie przy ognisku z okazji naszego jubileuszu.

Dla wszystkich którzy postanowią się z nami spotkać przygotowujemy kiełbaski do ogniska, ciasto, zimne i ciepłe napoje oraz świetną klubową atmosferę.

Po raz kolejny, dzięki uprzejmości Stowarzyszenia „EKO- Inicjatywa” i pomocy naszej zawodniczki - p. Ewy Romanow - Pękal, centrum treningu oraz miejsce naszej imprezy jubileuszowej zorganizowane będzie w sali edukacyjnej „EKO-Inicjatywy” na Miłosnej w Kwidzynie (GPS 53.709773, 18.95339).

Trening, z wykorzystaniem systemu SportIdent, dla wszystkich grup wiekowych rozpoczynamy o godz. 11.00 i potrwa on (w zależności od kategorii wiekowej) do ok. 12.30 - 13.00. Ok. 13.00 rozpalimy ognisko i zaczniemy wspólne świętowanie.

Ze względów organizacyjnych prosimy wszystkich, którzy zamierzają pojawić się z nami w niedzielę 21.listopada na Miłosnej prosimy o przesłanie do wtorku 16.11 adres sekretarza Klubu p. Patrycji Pabian Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. krótkiej informacji potwierdzającej chęć uczestnictwa wraz z podaniem ilości osób (np. Andrzej Kowalski + 2 rodziców). Pozwoli nam to na właściwe przygotowanie się organizacyjne.

Mamy nadzieję, że dla byłych zawodników będzie to okazja przypomnieć sobie jak poruszać się z mapą a dla najmłodszych zobaczyć tych co tworzyli historię klubu.

Wszystkich serdecznie zapraszamy.

Tracki z treningu