Wyczerpujący, całonocny trening w GAMA Kwidzyn

W czasie kiedy nasi juniorzy ciężko pracują na siłowni, zawodnicy UMKS z kategorii dzieci i młodzików, przygotowujący się do obrony tytułu klubowego mistrza Pucharu Najmłodszych, korzystali z innej, wyczerpującej dla przeciętnego człowieka, formy treningu

W sobotę 8 stycznia, od 19.00 do 7.00 rano w niedzielę szaleli w czasie zabaw na wszystkich urządzeniach Centrum Twórczej Zabawy GAMA w Kwidzynie. Wszystko zorganizowane i prowadzone przez nowy nabytek kadry trenerskiej UMKS panią Dorotę Redzińską, która od tego sezonu zajmuje się przygotowaniem motorycznym naszej młodzieży. W związku z tym, że do klubu przystąpiła też duża grupa nowych zawodników w wieku 8-14 lat, była to więc doskonała okazja do poznania się zawodników z nowym trenerem, a trenerka miała też okazję zobaczyć pot na koszulkach zawodników jednocześnie uśmiechniętych od ucha do ucha. Było też widać jakie możliwości kondycyjne drzemią w naszych zawodnikach. Jest więc szansa, że tytuł najlepszej drużyny Pucharu Najmłodszych pozostanie w tym roku w Kwidzynie. Tego nowej trenerce i zawodnikom na pewno życzymy. Jak było zobaczcie tutaj.