Trening techniczny z mapą w okresie Wielkanocy 2022

Poniżej zamieszczamy mapy na trening techniczny w okresie Świąt Wielkanocnych.

Trasy (na taśmach klubowych) ustawione będą od soboty 16.04 do poniedziałku 18.04.W miejscach lokalizacji punktów kontrolnych ustawione będą taśmy klubowe z numerem punktu.

Start - Sadlinki, parking przy Leśniczówce P. Pękal.  W Sadlnkach na wysokości szkoły skręcamy na wschód w drogę brukowaną, 1,3 km od szkoły (GPS 53.653539, 18.889528)

Wszystkie kategorie, trening indywidualny w dowolnym momencie soboty, niedzieli lub poniedziałku. Na południowym skraju parkingu pieszo skręcamy w ścieżkę biegnącą na zachód do torów. Start do treningu znajduje się na skrzyżowaniu ścieżek po dugiej stronie torów (150m). Mapy każdy drukuje we własnym zakresie lub każdy kto chce otrzymać wydrukowaną mapę musi zgłosić zapotrzebowanie ilościowe do czwartku 14.04 do p. Macieja Gostkiewicza na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Mapy będą do odebrania w portierni budynku siedziby klubu na stadionie od piątku popołudnia. Przygotowanych będzie 5 tras: KM10, KM12, KM14, KM16, KM18+. Zawodnicy z KM10 pokonują trasę po ścieżkach. Pozostałe kategorie ćwiczą azumuty tak by jak najbardziej precyzyjnie wybiegać na charakterystyczne miejsca pośrednie.

Mapy:

KM10 - dla dzieci do 10 lat, początkujących i na rodzinny spacer

KM12

KM14

KM16

KM18+

All - mapa z wszystkimi punktami kontrolnymi z możliwością budowy własnej trasy