Copyright 2024 - Custom text here
ukbinaryoptions.net/Finpari Bonus Codes

UMKS organizatorem największych zawodów w sprinterskim bno w Polsce

UMKS Kwidzyn dołączył do grona największych zawodów w biegu na orientację w Polsce i w krótkim czasie został organizatorem największych w Polsce i nie wykluczone też, że w Europie, zawodów w sprinterskim biegu na orientację.

Pomorze Sprint Cup na stałe wpisał się już do kalendarza startowego w Polsce i tak jak poprzednie edycje zawodów stal się ostatnim sprawdzianem dla zawodników przed Mistrzostwami Polskie w sprintach, jakie co roku odbywają się tydzień później.

Tym razem PSC 2022 rozegrane zostały w całości w Grudziądzu i na starcie stanęło 551 zawodników z Polski, Finlandii, Wielkiej Brytanii, Czech, Niemiec, Hiszpanii, Mołdawii, Ukrainy i Litwy.

Pierwszy etap rozegrany został na terenie zabytkowego centrum Starego Miasta ze startem za Górą Zamkową, jednym z najwyżej położonych miejsc w Grudziądzu skąd roztaczała się wspaniała panorama na Dolinę Wisły. Meta z kolei zlokalizowana była na Błoniach Nadwiślańskich, u podnóża najbardziej elementu architektury Grudziądza – średniowiecznych spichrzy.

Dwa sobotnie etapy zorganizowane były na terenie Osiedla Strzemięcin z metą na terenie boiska Szkoły Podstawowej nr 7 im. najbardziej utytułowanego grudziądzkiego sportowca Bronisława Malinowskiego. Ostatni 4 etap to absolutna perełką. Trasy na terenie Cytadeli w Grudziądzu na pewno zostaną w pamięci wszystkich uczestników i trudno będzie znaleźć kolejne, równie atrakcyjne miejsce do rozegrania następnych etapów Pomorze Sprint Cup. Ale co tu mówić. Sami zobaczcie jak się biegało po cytadeli w Grudziądzu okiem kamery umieszczonej na głowie brytyjskiego zawodnika Anthony Udrisa https://www.youtube.com/watch?v=bUW-QCVjtkk  a wszystkie szczegóły zawodów znajdziecie na http://umkskwidzyn.pl/aktualnosci-psc-2022