Rozpoczynamy sezon 2013 - Wyjazd na Mistrzostwa Grudziądza w bno - 14.04.2013r.

Już 13 kwietnia rusza nowy sezon biegów na orientację dla zawodników UMKS Kwidzyn. Sezon 2013 roku UMKS rozpocznie startem w I Mistrzostwach Grudziądza w bno. Będzie to równocześnie I runda Mistrzostw Pomorza i Kujaw oraz I runda Pucharu Województwa Pomorskiego.

Zawody odbędą się 13 kwietnia z centrum organizacyjnym na Plaży Miejskiej nad jez. Rudnickim w Grudziądzu. Wspólny wyjazd zawodników z Kwidzyna zorganizowany zostanie autokarem UMKS Kwidzyn . Wyjazd spod Szkoły Podstawowej nr 4 o godz. 9.15 i spod Szkoły Podstawowej nr 6 (przy hali sportowej) o godz. 9.20. Powrót w te same miejsca ok. godz. 15.00

Wyjazd dla członków UMKS Kwidzyn z opłaconą składką członkowską (zgodnie z decyzją Zarządu Klubu) odbywa się bezpłatnie. Pozostali uczestnicy wyjazdu pokrywają koszty wypożyczenia chipów (3 zł / os.), koszty wpisowego zgodnie z regulaminem zawodów (zawodnicy do 10 lat oraz kat. Open – 5 zł, pozostali 8 zł) oraz koszty przejazdu autokarem w cenie 19 zł od osoby.

Zgłoszenia na wyjazd zorganizowany wraz z klubem UMKS Kwidzyn można przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 4 kwietnia 2013r do godz. 18.00. Pełen regulamin Mistrzostw Grudziądza znajdziesz tutaj.

Zamieszczamy również druk pozwolenia rodziców na wyjazd dzieci (tutaj), który dla osób niepełnoletnich, niebędących członkiem UMKS Kwidzyn, będzie niezbędnym warunkiem uczestnictwa w zorganizowanym przez UMKS wyjeździe na te zawody. Dokument należy przekazać organizatorowi wyjazdu w autokarze.