Copyright 2024 - Custom text here
ukbinaryoptions.net/Finpari Bonus Codes

Treningi

Plan treningów w okresie przygotowań zimowych do sezonu startowego 2024 -  04.03.2024 r. - 21.06.2024 r.

Treningi zorganizowane we wtorki i czwartki i niedziele.

 

Grupy treningowe

Grupa 1 zawodnicy z rocznika 2014 i młodsi    (trenerzy Tomasz Muller, Dorota Redzińska)

Grupa 2 zawodnicy z rocznika 2012 - 2013        (trenerka Dorota Redzińska)

Grupa 3 - zawodnicy z rocznika 2010 - 2011         (trenerzy Dorota Redzińska, Przemysław Jędras)

Grupa 4 - zawodnicy z rocznika 2009 i starsi        (trenerzy Przemysław Jędras,Tomasz Muller)

Treningi techniczne z mapą - wszystkie grupy     (trenerzy Tomasz Muller, Przemysław Jędras)

 

TRENINGI
w każdy PONIEDZIALEK

Grupa 1 i 2  - wolne

Grupy 3 i 4 realizują indywidualne plany treningowe ustalane bezpośrednio z trenerami

 

w każdy WTOREK (treningi na hali)

Grupy 1, 2, 3 –  zbiórka na parkingu na początku ul. Strumykowej

Grupa 4 –  zbiórka w szatniach na Hali Widowiskowo – Sportowej (HW-S), ul. Wiejska 1A (wejście B) - w zależności od formy treningu

UWAGA!  Ze  względu na specyfikę biegu na orientację, zbiórka każdej z grup treningowych może być w innym, wskazanym przez trenerów miejscu w terenie - w takiej sytuacji informacje o miejscu zbórki będą podawane przez trenerów w tym miejscu najdalej na dzień przed treningiem. Brak innych informacji oznacza miejsce standardowe.

17.30 – 19.00 – Grupa 1 i 2 - zawodnicy z rocznika 2012 i młodsi          (trener Tomasz Muller)

17.30 – 19.00 – Grupa 3      - zawodnicy z rocznika 2010 - 2011              (trener Dorota Redzińska)

18.30 – 20.00 – Grupa 4      - zawodnicy z rocznika 2009 i starsi             (trener Przemysław Jędras)

Najbliższy wtorkowy trening - 14.05.2024 r.

Wszystkie grupy - trening klubowy w standardowym miejscu i godzinach

 

w niektóre ŚRODY (treningi teoretyczne w salce wykoładowej lub treningi indywidualne wg zaleceń trenerów)

Grupy 3 i 4 realizują indywidualne plany treningowe ustalane bezpośrednio z trenerami

Najbliższy środowy trening - 15.05.2024 r.

 

 

w każdy CZWARTEK (treningi w terenie)

Grupy 1, 2, 3 –  zbiórka na parkingu na początku ul. Strumykowej

Grupa 4 –  zbiórka w szatniach na Hali Widowiskowo – Sportowej (HW-S), ul. Wiejska 1A (wejście B) - w zależności od formy treningu

UWAGA!  Ze  względu na specyfikę biegu na orientację, zbiórka każdej z grup treningowych może być w innym, wskazanym przez trenerów miejscu w terenie - w takiej sytuacji informacje o miejscu zbórki będą podawane przez trenerów w tym miejscu najdalej na dzień przed treningiem. Brak innych informacji oznacza miejsce standardowe.

17.30 – 19.00 – Grupa 1 i 2 - zawodnicy z rocznika 2012 i młodsi (trener Tomasz Muller)

17.30 – 19.00 – Grupa 3 - zawodnicy z rocznika 2010 – 2011 (trener Dorota Redzińska)

17.30 – 19.00 – Grupa 4 - zawodnicy z rocznika 2009 i starsi (trener Przemysław Jędras)

Najbliższy czwartkowy trening - 09.05.2024 r.

Zawodnicy z grupy 1, 2 i 3 - wyjątkowo trening techniczny na mapie sprinterskiej w ramach The World Orienteering Day

                   - początek na boisku SPOMS (od strony ul. Słowackiego GPS 53.729695, 18.942202) - zawodnicy zabierają chipy i kompasy

Grupa 4 - wyjątkowo, trening techniczny na mapie - ostatni trening nocny przed Mistrzostwami Polski - początek o godz.20.50, miejsce podamy wkrótce

 

w każdy PIĄTEK

Grupa 1 i 2  - wolne

Grupy 3 i 4 realizują indywidualne plany treningowe ustalane bezpośrednio z trenerami

Najbliższy piątek 10.05.2024 r.
Wszystkie grupy - indywidualne plany treningowe otrzymane od trenerów

 

w każdą SOBOTĘ - wszystkie grupy realizują indywidualne plany treningowe ustalane bezpośrednio z trenerami

Najbliższa sobota 11.05.2024 r.

Zawodnicy Grupy 4 - wyjazd na Mistrzostwa Plski w nocnym i średniodystansowym bno w Bliżynie koło Skarżyska - Kamiennej.

Grupy 2 i 3 - indywidualne plany treningowe otrzymane od trenerów

 

 w każdą NIEDZIELĘ - treningi motoryczno - techniczne w terenie (treningi z mapą, należy posiadać kompas)

- niedzielne treningi w tym okresie będą miały charakter motoryczno - techniczny. Koordynatorem treningów jest trener Tomasz Müller przy współpracy z trenerem Przemysławem Jędrasem oraz osobami odpowiedzialnymi, które wskazane będą w terminie późniejszym w harmonogramie w strefie klubowicza.

- na trening niedzielny zawodnicy przyjeżdżają własnym transportem lub samodzielnie organizują się w grupach. Miejsce zbiórki i rozpoczęcia treningu będzie podawane w tym miejscu każdorazowo przed treningiem.

11.00 -12.30 – Grupy 2, 3, 4 oraz zawodnicy z grupy 1 samodzielnie biegający z mapą

12.45 -14.00 – Grupa 1 - zawodnicy z rocznika 2014 i młodsi oraz z naboru po sierpniu 2014 i niebiegający samodzielnie z mapą

Najbliższa niedziela 12.05.2024 r.

Zawodnicy Grupy 4 - wyjazd na Mistrzostwa Plski w nocnym i średniodystansowym bno w Bliżynie koło Skarżyska - Kamiennej.

grupy 1, 2 i 3  - trening techniczny z mapą w godz. 11.00 - 12.30 - zbiórka na skrzyżowanie drogi asfaltowej z drogą leśną, 500 m za wyjazdem z Sadlinek w kierunku na Gardeję (GPS 53.651948, 18.870186)

 

f t g m