Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - klasyfikacja po 7 rundach

Pierwsza część sezonu 2013 już za nami, a za tydzień część jesienną. Do tej pory w zawodach mistrzowskich naszego regionu rozegrano 4 rundy Pucharu Województaw Pomorskiego i 7 rund Mistrzostw Pomorza i Kujaw.

Nie mamy w tej chwili wyników zbiorczych Pucharu Województwa Pomorskiego. W Mistrzostwach Pomorza i Kujaw natomiast w kilku kategoriach nasi zawodnicy są na czołowych lokatach. Aktualną kalsyfikację inywidualną i drużynową możesz zobaczyć tutaj.

Kolejne zawody PWP rozegrane zostaną 21 i 22 września oraz 5 i 6 października natomiast do zakończenia MPiK pozostały już tylko dwie rundy. Pierwsza z nich 20 października odbędzie się w Chojnicach i 27 października w Dębołęce. Na wszystkie te zawody planowany jest nasz klubowy wyjazd.