Copyright 2024 - Custom text here
ukbinaryoptions.net/Finpari Bonus Codes

Wiktor Muller Mistrzem Województwa

W końcu zawodnicy kwidzyńskiego UMKS zdołali wywalczyć pierwsze medale na własnym podwórku. W rozegranych dotychczas trzech edycjach Otwartych Mistrzostw kwidzyna żaden zawodnik z Kwidzyna nie stanął dotychczas na podium. Na szczęście seria ta zakończyła się w tym roku.

W rozegranych 6 kwietnia Miastrzostwach Województwa Pomorskiego w długodystansowym bno (w ramach zawodów rozgrywane były również otwarte Mistrzostwa Kwidzyna i I Mistrzostwa Szkół Powiatu Kwidzyńskiego w biegach na orientację) najlepiej spośród kwidzyńskich zawodników zaprezentowal się Wiktor Muller (M10), który wywalczył tytuł Mistrzowski. Po za tytułem Mistrzowskim Wiktora miejsca na podium wywalczyli jeszcze Grażyna Krzysztofiak w kat. K55 (srebrny) i Szymon Górski (brązowy). Dodatkowo tuż za podium, na wysokim czwrtycm miejscu zawody ukończyli Mateusz Soliwoda (M10) i Aleksandry Błachuta (K18 - CKZiU). Na wróżnienie zasługują również 5 miejsca wywalczone przez Natalię Szuba (K12) i Dariusza Koloińskiego (M14) oraz 6 miejsca Pauliny Justa (K10), Zuzanny Sitko (K12), Natalii Deyna (K14).

Miastrzostwa Województwa Pomorskiego w długodystansowym bno rozegrane zostały również jako III runda Mistrzostw pomorza i Kujaw.